SmartRuling Çevrimdışı kayıt ve raporlama
SmartRuling Ana Sayfaya gider ...

Kullanıcı verilerine çevrimdışı bulut erişim

Tüm Bilgisayarlarınızın verilerine, çevrimdışı olarak erişebilirsiniz.

SmartRuling Bulut Çözümleri

SmartRuling Bulut çözümleri

SmartRuling çevrim dışı kayıt ve raporlama özelliği sayesinde istemci Pc leriniz de internet bağlantınız olmasa bile tüm veriler istemci agent uygulamasında ki veritabanına kayıt edilir ve internet bağlantısı geldiği anda tüm veriler bulut sunucularına veya yerel sunucu sistemi kullanılıyorsa yerel sunucu cihazına aktarılır. Bu sayede istemci Pc ler kapalı dahi olsa bu istemcinin gün içinde yaptığı tüm faaliyetler ve görüntülere dilediğiniz yer ve cihazdan ulaşabilirsiniz.

SmartRuling Bulut Teknolojisi

SmartRuling client agent uygulaması kurulu olan tüm pc lerin aktivite verileri otomatik olarak SmartRuling bulut sunucularında depolanır ve 1 yıl süreyle saklanır. Client pc lerin görüntüleri ise SmartRuling bulut sisteminde her zaman son 30 gün (90 saniyede bir resim olarak) olacak şekilde depolanır. Siz bu görüntülere dilediğiniz zaman dilediğiniz yer ve cihaz ile ulaşabilirsiniz.

SmartRuling kullanıcıları diledikleri zaman client pc ler kapalı olsa bile her türlü aktivite verisine, ekran kayıtlarına çok hızlı bir şekilde ulaşabilir. İstenilen raporları hazırlamak ve indirmek yalnızca bir kaç saniye sürer.

← Yerel Sunucu Çözümlerimiz