En iyi bilgisayar takip programı - SmartRuling
SmartRuling Ana Sayfaya gider ...

Uzaktan Canlı Ekran izleme

Bilgisayarlarınızın ekranlarını dilediğiniz yerden, dilediğiniz cihaz ile izleyin ...

Uzaktan canlı bilgisayar izleme

En iyi Bilgisayar takip programı !

SmartRuling client uygulamasının bulunduğu bir Bilgisayarı dilediğiniz yerden ve cihazdan anlık olarak tüm ekranını izleyebilirsiniz.

Şirketinizin saha da yada şubelerinde bulunan bilgisayarlarını da aynı ekranda görüntülenmesi sağlanarak tam bir kontrol ve yönetim sağlar. Gerçek zamanlı bir izleme yapabilen bu sistemi internet bağlantısı olan dilediğiniz cihazdan kullanmanız mümkündür (cep tel, tablet, laptop vb.).

Bilgisayarların izlenmesi işlemi tamamen gizli ve gerçek zamanlı olarak yapılmaktadır. Kullanıcı bilgisayar ekranının izlendiğini hiç bir şekilde fark etmez.

Gerçek zamanlı aktivite izleme ve yönetim

SmartRuling uygulaması kullanıcıların Bilgisayarda hangi pencerede olduklarını tespit edebilen bir sisteme sahiptir. Bu özellik sayesinde bir kullanıcının gün içinde en çok hangi pencerelerde ne kadar süre ile kaldığını göstererek size gelişmiş raporlar sunacaktır.

Bu raporlar sayesinde kullanıcıların işleri ile ilgili pencereleri ve diğer gereksiz pencerelerde kalma sürelerini hesaplayarak o kullanıcıya ait verimlilik raporları almanızı sağlayacaktır.

Kullanıcıların en çok kullandıkları uygulamaları ve başlıklarını tarih ve saat bazında geçmişe dönük olarak inceleyebilir, raporlayabilirsiniz.

Bu raporlar eş zamanlı olarak hem client pc de hemde SmartRuling bulut sunucularında lisans süresince saklanır ve dilediğiniz zaman ulaşmanız sağlanır.