SmartRuling Cep telefonu ve tablet kurulumu
SmartRuling Ana Sayfaya gider ...

Cep Telefonu ve Tabletlere kurulum

Mobile cihazlara kurulum

Android sistemli cep telefonu ve tablet kurulumu

SmartRuling uygulaması android işletim sistemlerini destekleyen tüm cihazlarda da kullanılabilmektedir. Mobile bir cihaza yükleme yapabilmek için Google Play Mağazasından Ürünümüzü ismi ile arayarak (Ürün ismi : Smartruling) veya burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz. Takip etmek istediğiniz cep telefonu veya tablette, google play mağazasında ürünümüzü aradığınızda çıkmıyor ise, cihazınız ürünümüzü desteklemiyor demektir. Bu durumda cihazınızın marka ve modelini iletişim sayfamızdan bize bildirirseniz en kısa zamanda cihazınızı destekleyen bir güncellemeyi yayınlarız ve sizi bu güncellemeden haberdar ederiz.

Mobil cihazlara kurulum aşamaları resimli olarak aşağıda anlatılmıştır.

Kurulum dosyasını arama

Smartruling mobil cihaz uygulamasını Google Play mağazasında arama yaparak bulabilirsiniz. Ürünümüzün ismi "Smartruling"

HTML5 Responsive Website Template

Kurulumu başlatma aşaması

Yükle butonuna bastığınıda Smartruling telefonunuzdan bazı yetkiler ister. Bu yetkileri onaylamalısınız. Bu onaydan sonra kurulum otomatik başlar.

Yükleme işlemi

SmartRuling mobil cihaz takip uygulaması bu aşamadan sonra otomatik olarak indirilir ve kurulur. Bu işlem sadece bir kaç dakika sürer.

SmartRuling çalıştırılması

Uygulama kurulduktan sonra masa üstünüze bir simge atar. (Kurulumdan Sonra bu simge otomatik olarak silinecektir) Bu simgeyi tıklayınız.

Cihaz yönetici izni

Bu aşamada uygulama sizden, cihaz için yönetici yetkisi isteyecektir. Gerekli izinlerin verilebilmesi için etkinleştir butonuna basınız.

Kayıt İşlemi

Cihazı uzaktan takip için daha önce açtığınız hesap bilgilerini bu ekranda giriniz ve register buyonuna basınız. Bu işlem de ototmatik olacaktır.

Program ana sayfası

Kayıt işleminiz başarılı olduğunda bu ekrana gönderilirsiniz ve burada RUNNING yazması gerekmektedir.

Uygulama simgesi silinmesi

Kurulumdan sonra uygulamanın simgesi otomatik olarak silinir. Ancak bazı cihazlarda yeniden başladıktan sonra silinir.

Cihazınızı yeniden başlatın

Kurulumun bitmesinin ardından cihazınızı yeniden başlatınız. Uygulama yeniden başlatma işleminden sonra çalışmasına başlayacaktır.

Yukarıda ki işlemleri başarı ile yaptıktan sonra uygulama artık size tüm vaad ettiği verileri otomatik olarak belirli aralıklarla göndermeye başlayacaktır. Cihazınızı takip etmek için SmartRuling Yönetim panelini kullanabilirsiniz.