SmartRuling Yerel Sunucu Çözümlerimiz
SmartRuling Ana Sayfaya gider ...

Yerel sunucu desteği

SmartRuling uygulamasını kendi yerel ağınızda da kulanabilirsiniz.

SmartRuling Yerel sunucu çözümleri

SmartRuling yerel sunucu çözümleri

SmartRuling çevrim dışı kayıt ve raporlama özelliği sayesinde istemci Pc leriniz de internet bağlantınız olmasa bile tüm veriler istemci agent uygulamasında ki veritabanına kayıt edilir ve internet bağlantısı geldiği anda tüm veriler bulut sunucularına veya yerel sunucu sistemi kullanılıyorsa yerel sunucu cihazına aktarılır. Bu sayede istemci Pc ler kapalı dahi olsa bu istemcinin gün içinde yaptığı tüm faaliyetler ve görüntülere dilediğiniz yer ve cihazdan ulaşabilirsiniz.

SmartRuling Bulut Teknolojisi

Uygulamamızı kendi yerel ağınızda kullanmak isterseniz, özel olarak üretilmiş SmartRuling yerel ağ sunucusu ile tıpkı SmartRuling bulut sisteminde olduğu gibi tüm Pc ler sizin yerel ağınızda bulunan bu sunucuya bağlanacaklar. Bu sistemde hiç bir veriniz, görüntünüz ve bilgileriniz SmartRuling sunucularına aktarılmaz. Tüm veriler yalnızca sizin yerel ağınızda bulunan bu sunucuda tutulur.

Kullanıcıların geçmiş ekran kayıtlarına veya diğer raporlara ulaşmak istediğinizde, yerel ağınızda aktif olarak çalışan bu sunucuya ulaşmanız yeterli olacaktır.